DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KASIM ARA TATİLİ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KASIM ARA TATİLİ MESAJI

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerim; 2022-2023 eğitim-öğretim yılımızın birinci ara tatili bugün itibariyle başlamış olacak. 14-18 Kasım tarihlerini kapsayan tatil sürecinde eğlenmenizi, dinlenmenizi, ailenizle daha kaliteli zaman geçirmenizi diliyorum. Bu tatil sürecinde en az bir kitap okumanızı, aile büyüklerinizi ziyaret etmenizi, fırsat buldukça hayvanları sevmenizi ve Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında düzenlenen fidan dikme etkinliklerine ailenizle birlikte katılmanızı tavsiye ediyorum. Tatil sonrasında dinlenmiş bir şekilde ve ilk günkü heyecanla okulunuza, öğretmen ve arkadaşlarınıza dönmenizi bekliyorum.

 

Memleketimizin yüz akı değerli öğretmenlerim; göz nuru çocuklarımızı en güzel şekilde yetiştirerek kutsal bir görevi ifa ediyorsunuz. Sene başından beri gösterdiğiniz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu ara tatili zihnen ve bedenen dinlenmiş bir şekilde geçirerek, okulunuza ve sevgili öğrencilerinize kavuşmanızı temenni ediyorum.

 

Murat KÜÇÜKALİ

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.