DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenler, Müdürümüz Aslan’ı Ziyaret Etti

İlimize ataması gerçekleştirilen aday öğretmenler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti. 
Aday Öğretmenler, Müdürümüz Aslan’ı Ziyaret Etti

Bağlar İlçesi Molla Gürani İlkokulu Müdürü ve Danışman Öğretmen Tevfik Pakdemir ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette öğretmenlerle bir araya gelmekle büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Aslan, “Öğretmenlik bir sevgi mesleğidir. Öğretmenlik kutsal olduğu kadar zordur, zor olduğu kadar da kutsaldır. Bir sözünüzle dünyanın kaderini değiştirecek dâhiler yetiştirebilirsiniz. Bir sözünüzle de bir çocuğu hayata küstürebilirsiniz. Onun için her öğretmen arkadaşımızın öncellikle yüreğinin sevgiyle dolu olmasını istiyorum. Bizler öyle bir mesleğin mensuplarıyız ki anne ve babasının merhamet göstermediği bir çocuğa merhamet göstermekle, onun saçını okşamakla, onun yüreğine dokunmakla sorumluyuz. Biz böylesi kutsal bir mesleğin mensuplarıyız. Bu vesile ile ziyaretinizden büyük bir memnuniyet duyduğumu bir kere daha ifade etmek istiyorum. Hepinize gideceğiniz okullarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 Ziyaret, baş başa gerçekleşen görüşmenin ardından son buldu. 

(Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi)

 08-04-201608-04-2016

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.