DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜNDEN İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN ASLAN’A ZİYARET

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Halit Açar ve beraberindekiler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti.
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜNDEN İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN ASLAN’A ZİYARET

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Halit Açar ve İl Müdür Yardımcıları Nevim Öz ile Faysal Yaşa, İlimize atanan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan, “33 medeniyete ev sahipliği yapmış olan kadim şehrimiz Diyarbakır’da göreve başlamanın mutluluğuna eriştik.  Bu vesile ile ziyaretimize gelen Değerli İl Müdürümüz ve yardımcılarına teşekkür ediyorum. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kurum olarak önemsediğimiz ve beraber projeler yapmayı hedeflediğimiz bir kurum olduğunu belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

      Ziyaret, baş başa gerçekleşen görüşmenin ardından sona erdi.

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.