DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Ünv. AÖF İl Sınav Koordinatörlüğünden Duyuru

Anadolu Ünv. AÖF İl Sınav Koordinatörlüğü bünyesinde yapılan sınavlarda görev almak isteyip sistemde kayıtlı olmayan Öğretmenlerin sisteme eklenmesi ile ilgili Anadolu Üniversitesi İl Sınav Koordinatörlüğünce, sisteme kayıtlı olmayan İl merkezinde yer alan okullar ile görevlilerin sisteme alınması çalışması başlamış bulunmaktadır. 25 Ocak Pazartesi gününden 10 Şubat Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar, sisteme kayıt yapmak isteyen Okul Müdürlerinin, Okul Müdürü olarak atandıklarına dair belgeyle beraber (sistemin tanıtılması ve aktivasyonun nasıl yapılacağıyla ilgili eğitim verilmesi nedeniyle) bizzat Dicle Üniversitesi Ceylan Enstitüler binasında yer alan AÖF İl Sınav Koordinatörlüğüne gelerek işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. 

Anadolu Üniversitesi AÖF Görevli sisteminin MEBBİS veri tabanı ile uyumlu olmaması nedeniyle bahse konu işlemler Koordinatörlüğümüzce manuel yapılmakta olup, çevre İlçelerde yer alan okulların MEBBİS Veri tabanı birleştirmesi yapılıncaya kadar sisteme eklenmesi yapılmayacaktır. Kıymetli Öğretmenlerimizin ve Okullarmızın Koordinatörlüğümüze bu yönde talepte bulunulmaması önemle rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: Anadolu Üniversitesi AUGİS sistemine kayıtlı olup Yönetici değişikliği bulunan okulların belirtilen tarihler arasında atanma belgeleri ile beraber Koordinatörlüğümüze müracaat etmeleri gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi İl Sınav Koordinatörlüğü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.