DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Ünv. AOF Sınavlarında Sınav Binası Olarak Kullanılan Okulların Dikkatine

        Anadolu Ünv. Açık öğretim Fakültesi Sınavlarında sınav binası olarak kullanılan okullarımız ve sisteme daha önce dahil edilen okulların Bina Yöneticilerinin (Okul Müdür veya Yardımcıları) https://sinav.anadolu.edu.tr/bis/ sisteminden kullanıcı adı ve şifreleriyle aşağıda yer alan maddelerde yer alan çalışmaları yapmaları hususunda gereken hassasiyeti göstermeleri önemle rica olunur.

  • Sisteme kayıtlı bütün görevlilerin IBAN, Cep Telefonu ve e-mail bilgilerinde değişiklik varsa bunların ivedilikle güncellenmesi,
  • Binasında sınav yapılan Okulların Bina ve salon evraklarını sınav haftası mutlaka sistemden almaları ve bina-salon kapılarına asarak binayı sınava uygun hale getirmeleri, (AÖF İl Koordinatörlüğünden evrak gelmeyecektir)
  • Bugüne kadar açığa alınan ve bundan sonra şayet açığa alınacak personellerin olması durumunda bunların ivedilikle sistemden silinmesi,
  • Sistemde kayıtlı olup Okulundan ayrılan Öğretmen ve diğer görevlilerin sistemden silinmesi,
  • Bina Hizmetlilerinin sisteme dahil edilmesi, giden hizmetliler varsa silinmesi ve sınav döneminde Hizmetlilerin görev çıktılarının alınması büyük önem arz etmektedir. (Onaylanmayan bütün görevler sisteme iade görev olarak düşmektedir.)
  • Sınav da Görev alan personeller sınav görev belgelerini https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ sisteminden Kullanıcı adı ve şifreleriyle alacaklardır. (Şifre almak isteyen Görevlilerin öncelikle https://sinav.anadolu.edu.tr/bis/ sistemine Bina Yöneticileri tarafından kayıtları yapılacak daha sonra ilgili görevli https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ sisteminden YENİ ÜYELİK butonuna basarak gerekli bilgileri girdikten sonra şifre alacaklardır.
  • Sisteme kayıtlı okul ve Görevli sayısı gereğinden fazla olduğundan sisteme Sınav Binası olarak kullanılacak olan okulların dışında kayıt yapılmayacaktır. Bu hususta diğer okulların Koordinatörlüğümüzden talepte bulunmamaları önemle rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: AÖF sistemine kayıtlı olup https://sinav.anadolu.edu.tr/bis/ sistemine ait Bina kullanıcı şifresi olmayan Okul Yöneticilerinin 248 84 28 nolu numaraya ulaşarak taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi            
Diyarbakır AOF İl Koordinatörlüğü

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.