DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AVRUPA’DAN DÖNEN ÖĞRENCİLER, İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’I ZİYARET ETTİ

Avrupa ziyaretinden dönen Kayapınar İlçesi Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret edip, proje ve çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundular. 
AVRUPA’DAN DÖNEN ÖĞRENCİLER, İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’I ZİYARET ETTİ

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Programı Leonardo Da Vinci Mesleki Eğitim Programı kapsamında “Tekstil ve Giyim Teknolojileri Alanı Öğrencilerimizin Meslek Uzmanlaşma Gerçekleştirmelerini Sağlayacak Avrupa Stajı” adlı proje kapsamında Avrupa’yı ziyaret eden Kayapınar İlçesi Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sezai Güçmen, Müdür Yardımcısı Murat Kurukaya, Öğretmen Ayser Altan İmişçi ve öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti.

Tekstil Teknolojisi Alanı ve Giyim Üretim Teknolojisi öğrencileri tarafından hazırlanan proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Sezai Güçmen, 20 öğrenci ve 4 öğretmen olarak 3 grup halinde Almanya, Romanya ve Portekiz’de incelemelerde bulunduklarını belirtti. Okul Müdürü Güçmen, desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’a teşekkürlerini iletti.

Bu tür ziyaretlerin okulların eğitim kalitesine olumlu yönde etki ettiklerini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan ise, proje kapsamında Avrupa ülkelerini ziyaret eden öğrencilerin edindikleri gözlem ve kazanımları okuldaki diğer öğrencilere de aktarmalarını istedi.


10-02-201710-02-201710-02-2017

 

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.