DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARILI SPORCULARDAN İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

Ulusal spor müsabakalarında büyük başarılara imza atan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sporcuları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti. 
BAŞARILI SPORCULARDAN İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan; Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Veysi Çiçek, Beden Eğitimi Öğretmeni Bahattin Güloğlu ile birlikte kendisini ziyaret eden Kung-Fu İl Birincisi ve Türkiye Şampiyonu Muhammed Edip Yalçın, Kick Boks Türkiye Şampiyonu Melek Bektaş, Türkiye Satranç Üçüncüsü Tuğba Gül, Voleybol İl Birincisi Ece Cengiz ile Atletizm İl İkincisi Mehmet Şirin Fidanboy’u tebrik edip, yakın ilgi gösterdi.

Sporcu öğrencilerle gurur duyduğunu belirten İl Müdürümüz Aslan, “Biz büyükleriniz olarak her konuda sizin yanınızdayız. Sizden de hem spor anlamında, hem eğitiminizde, hem de ahlaki yönden güzel şeyler bekliyoruz. Çünkü bir sporcu için yetenek kadar ahlak da gereklidir. Spor önemlidir. Ama sporu yaparken eğitimi aksatırsak eksik kalırsınız. Ülkemiz için, milletimiz için güzel yarınlar inşa etmemiz gerekiyor. Bu konuda size çok iş düşüyor. Kendinizi iyi yetiştirerek, güzel başarılara imza atarak katkı sunmak sizin elinizdedir. Şu ana kadar elde ettiğiniz başarılar için sizleri, ailenizi ve hocalarınızı kutluyorum. Bundan sonraki süreçte de başarılar diliyorum” dedi.

Başarılı sporcular ile toplu fotoğraf çeken İl Milli Eğitim Müdürümüz Aslan, hepsini tek tek tebrik etti.


28-03-201728-03-201728-03-2017


Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.