DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bismil Mesleki Teknik Ve Anadolu Lisesi Öğrencileri Romanya’ya Gitti.

Bismil Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nin öğretmen ve öğrencileri, Erasmus programı kapsamında Romanya’ya gitti
Bismil Mesleki Teknik Ve Anadolu Lisesi Öğrencileri Romanya’ya Gitti.

Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus+ Stratejik Okul Ortaklıkları kapsamında Bismil Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nin 2 öğretmen ve 15 öğrencisi, 15 gün boyunca Romanya’nın Pıatra Neamt kentinde staj yapacaklar. 

Okul Müdürü Namık ADIGÜZEL ve İngilizce Öğretmeni Eyüp DEMİR ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA’yı ziyaret eden öğrenciler, Romanya’da Güzellik ve Saç Bakımı hakkında Romanya’da staj yapıp dönecekler. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA, “Öğrencilerimizin bu tür projelerle yeni yerler ve yeni ülkeler görmesi onlar kadar bizleri de mutlu etmekte. Öncellikle siz değerli öğrencilerimize de tavsiyem gidip gördüğünüz yerlerde bol fotoğraf çekip, notlarınızı alın ve günlük tutun. Onları da döndüğünüzde diğer arkadaşlarınızla paylaşıp onların da bu güzelliklerden faydalanmasını sağlayın. Umarım ziyaretinizin verimli ve güzel geçer” şeklinde konuştu. 

Ziyaret, İl Müdürlüğü Binası önünde çekilen toplu fotoğrafları ardından son buldu.

İhsan KOÇ         
Milli Eğitim Müdür Yrd.

24-03-2016

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.