DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Deprem Bölgesi e-Bültenlerinin 2. Sayısı Yayımlandı

Deprem Bölgesi e-Bültenlerinin 2. Sayısı Yayımlandı

Başkanlığımız ve İl Millî Eğitim Müdürlükleri iş birliğiyle Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, Adana, Kilis ve Elazığ illeri için öğrenci, öğretmen ve velilerimize destek olmak amacıyla hazırlanan "Deprem Bölgesi e-Bülten II"; Duyurular, Sıkça Sorulan Sorular ve Faydalı Bağlantılar bölümlerinden oluşmaktadır. Her bölüm içerisinde öğretmen, öğrenci ve velilerimizi ilgilendiren konulara ayrı ayrı yer verilmiştir. Okuyucuların farklı soru, görüş ve önerilerini de belirtebilmeleri için güncel bağlantılar ve bu bağlantılara ait karekodlar e-Bülten'de yer almaktadır.  e-Bülten belirli aralıklarla İl Millî Eğitim Müdürlüklerimiz ile iş birliği içerisinde güncellenecek ve ilgili kurumların internet sayfası üzerinden paylaşılacaktır.

e-Bültene aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

DİYARBAKIR e- BÜLTENİ

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.