DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ FESTİVALİ
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ FESTİVALİ](/meb_iys_dosyalar/2024_02/21132036_whatsappimage20240221at13.09.43.jpg)
Dilimizin Zenginlikleri Festivali
Bakanlığımız tarafından 'Sözlük Özgürlüktür' sloganıyla başlatılan Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında müdürlüğümüz AR-GE Birimimizce "Dilimizin Zenginlikleri Festivali" düzenlenecektir.
Kelime oyunları, atasözleri, deyimler, tekerlemeler, bilmeceler gibi birbirinden eğlenceli ve öğretici oyun ile masal odamız tüm öğrencilerimizi bekliyor.
22-23 Şubat 2024
10.00 - 16.00
Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi