DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ DEMİR’DEN, MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ DEMİR’DEN, MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

İlimize Batman’dan atanan Sayın Hasan Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir ile Şube Müdürleri Akın Erim, Burhan Gül ve Turgay Sayın, Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, “Diyarbakır’da görev yaparken kurumlarımızla koordineli bir şekilde çalışmalarımız devam edecektir. Bu anlamda çalışma yapacağımız önemli kurumlardan biri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Demir ve şube müdürlerimizle ile tanışmış olduk. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim-öğretimlerinin yanı sıra sportif faaliyetlerle de ilgilenmelerinin yakın takipçileri olacağız. Gençlerimizin ve çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarında sporun büyük bir öneme sahip olduğunu da vurgulamak isterim. Bu anlamda iki kurum birlikte çok faydalı çalışmalara imza atmaya çalışacağız. Bu vesile ile ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra; İlimizin daha ileri seviyelere gelmesi için kendileriyle ortak bir şekilde mükemmel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

 Ziyaret, baş başa gerçekleşen görüşmenin ardından son buldu. 

                                                                                                                       Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

 

06-04-201606-04-2016

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.