DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GGC BAŞKANI VEYSİ İPEK’TEN, İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı Veysi İpek, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti. 
GGC BAŞKANI VEYSİ İPEK’TEN, İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’A ZİYARET

GGC Yönetim Kurulu Başkanı Veysi İpek, Aljazeera Turk Diyarbakır Bölge Müdürü ve Türkiye Gazeteciler Federasyon Delegesi Abdulkadir Konuksever ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti.

GGC Yönetim Kurulu Başkanı İpek, hem nezaket hem de ilimizdeki eğitim-öğretim çalışmaları hakkında bilgi almak için İl Müdürümüz Aslan’ı ziyaret ettiklerini belirterek İl Müdürümüz Aslan’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz Aslan ise, Diyarbakır gibi önemli bir kentte görev yaparken zaman zaman basın mensuplarının yaptıkları haberlerden de faydalandıklarını ve çalışmalarına büyük katkılar sağladığını belirtti. Aslan, bundan sonra da basın mensuplarımızla diyalog içerisinde çalışmalarına devam edeceklerini ve şehrimizi eğitim-öğretim alanında el birliğiyle güzel noktalara getireceklerine vurgu yaptı.

 Ziyaret, baş başa gerçekleşen görüşmenin ardından son buldu.

 

06-01-201706-01-2017

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.