DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aydın´dan, Diyarbakır´a Yeni Nesil Z-Kütüphane

Aydın Efeler Ekrem Çifçi İlkokuluna FATİH Projesi kapsamında etkileşimli tahta ve internet teknolojisiyle donatılarak dijital dünyayla buluşturulan zenginleştirilmiş kütüphanenin (Z-Kütüphane) açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz 
Aydın´dan, Diyarbakır´a Yeni Nesil Z-Kütüphane

Aydın Efeler Ekrem Çifçi İlkokuluna FATİH Projesi kapsamında etkileşimli tahta ve internet teknolojisiyle donatılarak dijital dünyayla buluşturulan zenginleştirilmiş kütüphanenin (Z-Kütüphane) açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA da video konferans sistemiyle katıldı.

Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan MARAŞ tarafından Efeler Ekrem Çifçi İlkokuluna yapılan Z-Kütüphane açılışına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA ve daha önce Aydın’da görev yapan İl Emniyet Müdürümüz Sayın Adnan TAŞDAN ile eşi Gamze TAŞDAN Hanımefendi video konferans yöntemiyle katıldı.

DİYARBAKIR’A DA AYNI KÜTÜPHANE KURULACAK

Kurdela kesiminin ardından gezilen kütüphanede kurulan video konferans sistemi ile Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Pervin TÖRE ve diğer katılımcılar, Diyarbakır’a bağlanarak gönül köprüsü kurdu. Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA ve İl Emniyet Müdürümüz Sayın Adnan TAŞDAN’la bir süre sohbet eden TÖRE, bu projenin aynısının hayırsever İşadamı Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesi’nin Değerli Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan MARAŞ tarafından Diyarbakır’daki bir okulumuza da kurulması için söz alındı.

İhsan KOÇ         
Milli Eğitim Müdür Yrd.

26-02-201626-02-2016

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.