DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARILI SPORCULARDAN İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN ASLAN’A ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan, İl genelindeki okul sporları müsabakalarında büyük başarı gösteren Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrenci ve idarecilerini kabul etti. 
BAŞARILI SPORCULARDAN İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN ASLAN’A ZİYARET

Okullar arası gerçekleştirilen Halk Oyunları Yarışmasında Yıldızlar Kategorisi Geleneksel ve Sahnelemeli Oyunlar Dallarında İl Birinciliği, Voleybol Küçük Kızlar İl Birinciliği, Basketbol Küçük Kızlar İl Üçüncülüğü derecelerini elde eden Yenişehir İlçesi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan’ı ziyaret etti.

İl Müdürümüz Aslan, Okul Müdürü Ahmet Hamdi Ateş, Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Kartal, Beden Eğitimi Öğretmeni Metin Sümbül, Halk Oyunları Öğretmeni Mehmet Ayşin ile birlikte gelen öğrenciler ile tek tek tokalaşarak yakın ilgi gösterdi.

OKUL MÜDÜRÜ ATEŞ: “DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Okulun spor müsabakalarında son zamanlarda büyük başarılar elde ettiğini belirten Okul Müdürü Ahmet Hamdi Ateş, “Son zamanlarda gerçekleştirilen spor müsabakalarında öğrencilerimiz büyük bir özveri ve fedakârlıklar sonucu büyük başarılara imza attılar. Bu başarılı çalışmalar sırasında siz değerli İl Müdürümüzün de büyük katkıları oldu. Bizlere maddi ve manevi destekler sunarak, okulumuzu ve öğrencilerimizi ziyaret ederek her zaman yanımızda oldunuz. Bu vesileyle bizler de sizleri ziyaret edip, teşekkürlerimizi iletmek istedik” dedi.

İL MÜDÜRÜ ASLAN: “SPORDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİNİN, DERSLERİ DE BAŞARILIDIR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan ise, “Büyük zorluklar içerisinde bu başarıları elde ettiğinizi biliyorum. Öğrencilerimizin sportif faaliyetlerde derece yapmaları, başarı göstermeleri bizleri de oldukça mutlu ediyor. Spor alanında başarı gösteren öğrencilerin muhakkak dersleri de başarılı olur. Sizler her iki alanda da başarı sağlayarak diğer arkadaşlarınızdan bir adım öne geçmiş olursunuz. İnşallah bundan sonraki yaşamınızda da spora devam eder, başarılarınızı arttırırsınız. Biz İl Müdürlüğü olarak her zaman sizlerin yanındayız ve destek vermeye devam edeceğiz. Bizim için en büyük mutluluk, sizlerin vatanımız ve milletimiz için değerlerine sahip güzel nesiller olarak memleketimize güzel hizmetler sunmanızdır. Ayrıca bu başarınızda emeği olan başta Okul Müdürümüze, öğretmenlerinize ve eğitmenlerinize de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

 22-02-201722-02-201722-02-201722-02-201722-02-201722-02-201722-02-2017

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.