DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AVRUPA KİCK BOKS ŞAMPİYONU ÖĞRENCİMİZ, İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’I ZİYARET ETTİ

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan, Avrupa Kick Boks Şampiyonu Dilek Erol’u makamında ağırladı.
AVRUPA KİCK BOKS ŞAMPİYONU ÖĞRENCİMİZ, İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN’I ZİYARET ETTİ

Hırvatistan’da düzenlenen Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda 60 kilo genç bayanlarda birinci olan Diyarbakır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Dilek Erol, Okul Müdürü Gürkan Beyaz ve öğretmeni Bayram Mustafaoğlu ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonu Erol’u tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Aslan,  sporcuların ülkemizin adını gururla dünyaya duyurmalarından mutluluk duyduğunu belirtti. Spor ve sporcuları her zaman desteklediğini belirten İl Müdürümüz Aslan, sporun öğrencilerin eğitimi için de önemli olduğunu vurguladı.

Okul Müdürü Gürkan Beyaz ise Hırvatistan´da yapılan Avrupa Kick Boks Şampiyonasında farklı branşlarda altın, gümüş ve bronz madalya alan öğrencileri Dilek Erol’un, yurt içi ve dışında katıldığı turnuvalarda toplam 14 madalya elde ettiğini vurgu yaparak bu başarılarda desteklerinden ötürü İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan’a teşekkür ettiklerini ifade etti.


24-04-2017

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.