DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN PROF. DR. ZİYA SELÇUK, ÜÇKUYU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ
![MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN PROF. DR. ZİYA SELÇUK, ÜÇKUYU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_05/04155451_uckuyu.jpg)
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK, Ulusal bazda düzenlenen Yemek Yarışmasına katılarak, altın madalya alan ilimiz Üçkuyu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde ağırlanarak, yiyecek ve içecek dalında ödül alan menü ikram edildi.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi