DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'İN KARNE MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'İN KARNE MESAJI

Sevgili Öğrenciler;

 

Okullarımızda çalan ilk ders zili ile sınıflarımızda başladığımız 2019-2020 eğitim öğretim yılını, dünyayı etkileyen pandemi süreci nedeniyle evlerimizde tamamladık. Bu süreçte yaşanan ayrılığın sadece fiziki olarak okul binasında bulunmama şeklinde olması için geleceğimiz olan sizler için tüm gayretimiz ile çalıştık. Geliştirilen alternatif eğitim kanallarıyla ve yürütülen çalışmalar ile öğretmenleriniz, dersleriniz, kitaplarınız ve hatta teneffüsleriniz bile televizyon/bilgisayarlarınız aracılığıyla evlerinize, odalarınıza konuk oldu ve eğitim öğretim yılının sonuna geldik.

 

Yaşanan salgın sürecinin devam etmesi ve sizleri devam eden risklerden korumak adına bu yıl karnelerinizi de aynı heyecan ve şevkle yine evlerinizde sizlerle buluşturacağız.

 

Öncelikle kendi sağlığınızı korumak adına belirlenen kurallara uyacağınıza ve kurallara uymayan büyüklerimize uyarılarda bulunarak Maske+Mesafe+Temizlik hususlarında hassasiyet gösterilen bir tatil süreci geçirerek 2020-2021 eğitim öğretim yılına sağlıklı bir ortamda başlamamıza büyük katkı sağlayacağınıza olan inancımla hepinize iyi tatiller diliyorum.

 

Doç. Dr. Feysel TAŞÇIER

                                                                                                İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.