DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZ SN. ALİ İHSAN SU, İl MÜDÜRÜMÜZ SN MURAT KÜÇÜKALİ ve TEKNOFEST'te 3.LÜK ÖDÜLÜ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİ KABUL ETTİ
![VALİMİZ SN. ALİ İHSAN SU, İl MÜDÜRÜMÜZ SN MURAT KÜÇÜKALİ ve TEKNOFEST'te 3.LÜK ÖDÜLÜ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZİ KABUL ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2022_09/16160009_WhatsApp_Image_2022-09-16_at_12.18.53.jpg)
Valimiz Sayın Ali İhsan SU, İl Müdürümüz Sayın Murat KÜÇÜKALİ ve TEKNOFEST Yarışmasında "İklim Değişikliği Eylem Planında Anne Eğitimleri; Çevre Dostu Anneler" projesiyle 3. olan Kayapınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Ferda SALIK ve öğrencilerini kabul etti.