DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN NİSAN ARA TATİLİ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN NİSAN ARA TATİLİ MESAJI

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerim; 2022-2023 eğitim-öğretim yılımızın ikinci dönemi için kısa bir mola diyoruz. 17-21 Nisan tarihlerini kapsayan tatil sürecinde eğlenmenizi, dinlenmenizi, ailenizle daha kaliteli zaman geçirmenizi diliyorum. Bu tatilde Mübarek Ramazan Bayramı'nı yaşıyor olacağız. Hem tatil hem de bayram vesilesiyle aile büyüklerinizi ziyaret etmenizi ve okuma alışkanlığı kazanmak adına kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Her zamanki gibi çok çalıştınız ve güzel bahar günlerinde bir molayı hakettiniz. Bu kısa mola sonrasında dinlenmiş bir şekilde ve ilk günkü heyecanla okulunuza, öğretmen ve arkadaşlarınıza dönmenizi bekliyorum.

 

Memleketimizin yüz akı değerli öğretmenlerim; geleceğimizin teminatı evlatlarımızı en güzel şekilde yetiştirerek Peygamber mesleği kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Ülkemizin ve ilimizin içinden geçtiği bu zor zamanlara rağmen mesleğinizi ifa etme sürecinde gösterdiğiniz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bu eğitim öğretim yılının son dönemine zihnen ve bedenen dinlenmiş bir şekilde başlamanızı, okulunuza ve sevgili öğrencilerinize kavuşmanızı temenni ediyorum.

 

 

Murat KÜÇÜKALİ

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.