DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Bağlar İlçesi Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA...
İl Hayat Boyu Öğrenme Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Bağlar İlçesi Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA, İl Maarif Müfettişleri Başkanı Eyüp DEMİR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Hüsamettin ATLI ve Mehmet OĞUZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir EKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve okul müdürleri katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan toplantıda sırasıyla İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ebubekir EKİN tarafından ilimiz genelindeki eğitim istatistikleri, Yenişehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Nurullah ÖNCÜ tarafından Halk Eğitim Merkezlerinin faaliyetleri ve Yenişehir Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Deniz IŞIN tarafından mesleki eğitim merkezlerinin çalışmaları hakkında sunumlar gerçekleştirdi.

 

Yapılan toplantıda 2014-2015 eğitim-öğretim yılında; İlimize bağlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerince veya diğer kurum- kuruluşlar ile işbirliğinde açılan kurslar ve bundan sonra açılması düşünülen kurslar hakkında ortak kararlar alınarak toplantı sona erdirildi.

 

Toplantının ardından Bağlar Halk Eğitim Merkezi’ni de gezen Vali Yardımcısı Remzi KATTAŞ ve beraberindekiler, kurs yetkililerinden bilgi alarak kursiyerler ile bir süre sohbet etti. Bağlar Halk Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü’nün gezilmesiyle ziyaret son buldu.

Mehmet OĞUZ           
Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

15-02-201615-02-201615-02-201615-02-2016

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.