DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER, OKUL KALİTE YÖNETİMİ ISO 9001 KAPSAMINDA BAŞARI GÖSTEREN OKULUMUZA SERTİFİKASINI VERDİ
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER, OKUL KALİTE YÖNETİMİ ISO 9001 KAPSAMINDA BAŞARI GÖSTEREN OKULUMUZA SERTİFİKASINI VERDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_03/09170040_IMG_6963.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer, Bakanlığımız denetçilerince yapılan denetimler sonucu 'Okul Kalite Yönetimi ISO 9001' sertifikası almaya hak kazanan ve ülke geneli 3 okuldan biri olan, ilimiz Bağlar İlçesi Güler Şevki Özbek Anadolu Lisesi'ne sertifikasını verdi.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi