DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE  ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Yüce Milletimizin ve Devletimizin geleceği olan yavrularımız;

Sizler, milletimiz ve ortak değerlerimiz için umut ve güven kaynağısınız.

Gelecek nesillerin, sizler gibi mutlu ve umutlu olabilmesi için büyük sorumluluklar üstleneceğiniz noktasında size inanıyor ve sonsuz bir güven duyuyoruz.

İçinde bulunduğumuz süreçte evlerinizde kalmak suretiyle sorumluluklarınızı yerine getirerek uzaktan eğitim kanalları aracılığıyla derslerinizi takip ediyorsunuz.

Yine evde kalmak zorunda bulunan büyüklerimizin morallerini yüksek tutma yönündeki çabalarınız ile geleceğimizin teminatı olduğunuz kadar bu günlerimizin koruyucuları olduğunuzu ispatlıyorsunuz.

Devam eden salgın süreci nedeniyle, Mustafa Kemal Atatürk'ün sizlere armağan ettiği Bayramı bu sene en coşkulu şekilde evlerimizde kutlayacak, birlik ve beraberliğimizi oluşturacağınız duygu ve coşku yoğunluğu ile taçlandıracaksınız.

Biliyoruz ki, yarınlarımız emin ellerdedir. Bu duygu ve düşünceler ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, sağlıklı bir yaşam diliyorum.

 

  Doç. Dr. Feysel TAŞÇIER

                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü 

 

     

          

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.