DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER, 'YILIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ' SEÇİLDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER, 'YILIN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'  SEÇİLDİ

İstanbul'da Artı Eğitim Dergisi ve egitimtercihi.com tarafından 6.'sı düzenlenen 'Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri' sahiplerini buldu. 17 kategoride eğitim dünyasından isim ve kurumların ödüllendirildiği törene; Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü ve Ortaöğretim Genel Müdür Vekili Yusuf Büyük, Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, müdürler, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Tasçıer, 'Yılın Milli Eğitim Müdürü' kategorisinde en çok oyu alarak ödüle layık görüldü.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer, törende yaptığı konuşmada, "Biz 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Bakanlığımızın belirlemiş olduğu program dahilinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu ödül şahsım ve Diyarbakır adına anlamlı ve değerlidir. Bende eğitim camiasının bir ferdi bir üyesiyim. Bu bizi motive eden bir ödül. Diyarbakır eğitim camiası büyük bir ailedir. Biz bu ödülle birlikte; dört elle ve büyük bir motivasyonla işimize sarılacağız. Öğrencilerimizle birlikte sahada büyük bir etkileşim ve enerji içerisinde işimizin başındayız. Görevi devraldığımdan beri 7 ay geçti. İdarecilerimizle ve öğretmenlerimizle sayısız toplantılar yaptık. İlçelerimizi gezerek eğitim ve öğretim ortamlarının fiziksel, psikolojik ve diğer akademik sorunlarını yerinde gözlemleyip ve bu gözlemler neticesinde eylem planları hazırladık. Bu eylem planları çerçevesinde yol haritası belirledik" şeklinde konuştu.

"Ödülü Öğretmenler Günü vesilesiyle tüm öğretmen ailemize armağan ediyorum"

Öğrencilerin akademik başarılarının, performanslarının gelişmesi için büyük bir çaba içerisinde olduğunu belirten Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Taşçıer; "Öğrencilerimizin akademik başarılarının, performanslarının gelişmesi için büyük bir çaba içerisindeyiz. Birçok sorunumuz var ve bu sorunların çözümünün anahtarının eğitimden geçtiğine inanıyoruz. Bu yüzden bütün yatırımımızı ve bütün enerjimizi eğitime öncelikli olarak vermek zorundayız. 500 bin öğrenci ve 25 bine yakın öğretmenimiz var. Bu ödülü Öğretmenler Günü vesilesiyle tüm öğretmen ailemize armağan ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

22-11-201922-11-201922-11-201922-11-201922-11-2019


Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.