DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER'DEN YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER'DEN YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ

Sevgili Gençler, 2 hafta önce kardeşlerinizin girdiği Liseye Giriş Sınavında söylediğimiz gibi her sınav hayatımızda bir basamaktır. Bu basamakları hayatımızın olmazsa olmazı olarak görmemiz başarımızı engelleyen en büyük etkenlerden biridir. Büyük emekler harcayarak hazırlandığınız bu sınavda emeklerinizin karşılığını alacağınıza olan inancımı paylaşarak, sağlığınız ve mutluluğunuz dışındaki her şeyin telafisi olduğunu unutmamanızı istiyorum. 

Sevgili Veliler ve Değerli Meslektaşlarım, "Bütün ümidim gençliktedir" diyen Mustafa Kemal Atatürk'ün sözünün ne kadar önemli olduğunu yaşadığımız süreçte daha iyi anlamaktayız. Geleceğimizin teminatı olan gençleri yetiştirmek için büyük emekler harcayarak, fedakarlıklar yaptınız. Umuyorum ki gençlerimiz bu emek ve fedakarlıklarınızın karşılığını bir ömür mutlu olacakları bölümlere yerleşerek vereceklerdir. Unutmayınız ki sınavın sonucu ne olursa olsun çocuklarımızın sağlığı ve mutluluğundan daha önemli değildir.

Hedeflerinize ulaşmanız dileğiyle...

 

                                                                                               Doç. Dr. Feysel TAŞÇIER

                                                                                                 İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.