DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HASAN ASLAN’IN VEDA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HASAN ASLAN’IN VEDA MESAJI

Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatında görevlendirilmem nedeniyle, üç yıldır görev yaptığım Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Medeniyetler ve sahabeler diyarı olan bu kadim şehirde görev yapmaktan hep onur ve gurur duydum. Beni öz evladı gibi bağrına basan bu şehrin, misafirperver ve aynı zamanda cömert olan güzel insanlarına ne kadar teşekkür etsem haklarını ödeyemem.

     Değerli Diyarbakırlı hemşehrilerim, memleketiniz memleketim, memleketim de memleketinizdir. Sizler nasıl ki bana kapınızı ve gönlünüzü açtıysanız, benim de kapım ve gönlüm sizlere daima açık olacaktır. Bu şehirden bedenen ayrılsam da, biliniz ki, ömrüm olduğunca evlatlarıma, dostlarıma, muhabbet ettiğim her insana, bu şehirden hasret ve özlemle bahsedeceğim. Allah şahittir ki ben bu şehri ve bu şehrin insanlarını çok sevdim. Sizlere ahde vefa borcumu asla ödeyemem.

  Kıymetli öğretmenlerimiz ve eğitim camiasının diğer çalışanları;

      Beraber mesai yaptığımız üç yıllık süre içerisinde, gece gündüz demeden “Diyarbakır ilini daha ileriye nasıl taşıyabiliriz” düşüncesiyle birçok başarılı çalışmanın altına imza attık. Bundan sonraki süreçte de aynı tempoyla ve aynı şevkle çalışmaları sürdüreceğinize ve ilimizi hakkettiği yere taşıyacağınıza inanıyorum.

Varsa benim hakkım helal olsun.

Hakkınızı helal edin. 

Allah’a emanet olun.

 

                                                                                                                                                                                                                                     Hasan ASLAN

                                                                                                                                                                                                                                       MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.