İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ BAŞKANLIĞINDA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ BAŞKANLIĞINDA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_02/03144253_IMG_7731.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Küçükali başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin ilçeleri hakkında verdikleri brifinglerin ardından; okullarımızın eğitim-öğretimin ikinci yarıyılına hazırlık durumu, mesleki ve teknik liseler ile mesleki eğitim merkezlerinin durumu, okulların hijyen ve temizlik durumları, okullarımızda yapılan bakım-onarım- güçlendirme çalışmaları ile yapımı devam eden okullar, eğitim-öğretimde kaliteyi ve verimliliği arttırmaya yönelik yapılabilecek çalışmalar ile yürütülecek faaliyetler ele alındı.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi