DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN ARA TATİL MESAJI

 

2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemini sağlık ve başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dönem boyunca gösterdikleri gayret ve çalışmalarından dolayı tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyorum.

 

Sevgili Çocuklar!

Göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmaların neticesi olan karnelerinizi alırken heyecanınızı sizinle paylaşıyorum. Yoğun ve yorucu bir dönemin ardından 15 günlük tatil süresince eğlenmenizi, dinlenmenizi ve kitaplarla olan dostluğunuzu arttırmanızı tavsiye ediyor, sizleri sevgiyle selamlıyorum.

 

Sevgili Meslektaşlarım!

Geleceğimizin teminatı eğitim, eğitimin güvencesi ise siz öğretmenlerimizsiniz. Öğrencilerimizi kendi evlatlarınızdan asla ayırmadan, onlar için çabalayarak yorucu bir dönemi geride bıraktınız. Öğretmenliğin bir meslekten çok daha fazlası olduğunu bir kere daha bizlere gösterdiniz, hepinize tek tek teşekkür ediyorum.

 

Değerli Veliler!

Öğrencilerimiz üzerinde ödenmesi zor emekleriniz olduğunu biliyoruz. Sizler her zaman ve her koşulda maddi manevi fedakârlıklarla onların yanında oldunuz. Eğitim öğretim sürecinde öğretmenlerimizle iş birliği içerisinde hareket ederek sağladığınız desteklerden dolayı teşekkür ederiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle ara tatilinizi gönlünüzce geçirmenizi, eğitim öğretim yılının ikinci yarı yılına hep birlikte coşkuyla okullarımızda, sınıflarımızda başlama temennisiyle herkese iyi tatiller diliyorum.

 

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.