DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KARNE MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KARNE MESAJI

Geleceğimizin teminatı Sevgili Öğrencilerim,

 

2022-2023 eğitim öğretim yılının 2. yarıyıl dönemini tamamladık ve karne heyecanını yaşıyoruz. 

Karneler, sizlerin başarılarını ve gelişimlerinizi yansıtan önemli belgelerdir ancak başarı sadece notlardan ibaret değildir. Her biriniz, kendinizi geliştirdiğiniz, yeni şeyler öğrendiğiniz ve arkadaşlarınıza destek olduğunuz için başarılısınız.

 

Değerli velilerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin desteği ve ilgisi, çocuklarımızın başarısında önemli bir rol oynadı. Sevgili yavrularımıza sağladığınız destek ve motivasyon için minnettarız.

 

Şimdi tatil dönemine giriyoruz. Dinlenmeyi ve eğlenmeyi hak ettiniz. Ancak unutmayın, tatil sürecinde de öğrenmeye devam edebilirsiniz. Kitap okuyabilir, hobi edinebilir, yeni beceriler kazanabilir, akraba ve aile büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Gelecek döneme daha güçlü ve hazırlıklı olarak başlamak için bu fırsatı iyi değerlendireceğinize inanıyorum.

 

Hepinize güzel bir tatil dönemi diliyor, karne sevincinizi paylaşıyorum. Yeni dönemde başarılarınızın devam etmesini temenni ediyorum.

 

Sevgi ve saygılarımla.

 

                                                                                                                                                                         MURAT KÜÇÜKALİ

                                                                                                                                                          DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.