DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KARNE MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KARNE MESAJI

Sevgili öğrencilerimiz, bir yıl boyunca gösterdiğiniz çaba ve öğrenme yolculuğunuzdaki arzunuzdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz. Şimdi bolca dinlenme zamanı.  Yeni yılda Bakanlığımız tarafından uygulanacak köklü müfredat değişiklikleri ile Türkiye'nin yüzyılı hedeflerine ulaşmamızda sizlerin önemli bir rolü olacak. Diyarbakır eğitim ailesi olarak 9 Eylül 2024'te okullarımızda sizleri "Köklerden Geleceğe" sloganıyla bekliyor olacağız. Tatilinizi keyifli geçirin,  ailenize, vatanınıza ve milletimize hayırlı birer evlat olun.

 

Değerli öğretmenlerimiz, çocuklarımızı yetiştirmek adına gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Emekleriniz ülkemizin aydınlık geleceği için en büyük yatırımdır. Yaz tatilinde mesleki gelişim eğitimlerinden yararlanmanızı ve yeni müfredatın uygulanmasında öncü olmanızı bekliyoruz.

 

Kıymetli velilerimiz, eğitim ailede başlar ve okulda devam eder. Aile Okulu eğitimlerine katılmanızı bekliyoruz. Amacımız, çocuklarımızın iyi bir evlat, iyi bir vatandaş ve iyi bir insan olmalarına rehberlik etmektir. Hepinize iyi tatiller dileriz ve yeni eğitim yılında "Köklerden Geleceğe" yolculuğumuzda sizleri aramızda görmeyi dört gözle bekliyoruz.

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.