DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KASIM ARA TATİLİ MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KASIM ARA TATİLİ MESAJI

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz, sizler bizim en kıymetli varlıklarımızsınız. Sizin hayalleriniz, bizim de birlikte kurduğumuz bir geleceği içeriyor. Aldığınız bilgi ve deneyimler, hayatınız boyunca sizi şekillendirecek ve rehberlik edecektir. Öğretmenlerinizle birlikte, Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için sadece akademik bilgi değil, aynı zamanda sosyal-duygusal ve 21. Yüzyıl becerileriyle donanmanız için de çaba sarf ediyoruz.

 

Özverili çalışmalarınız ve başarılarınız, bizlere umut ve gurur veriyor. Tatil döneminde dinlenin, ailenizle ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin, aile büyüklerinizi ziyaret edin. Kitaplarla buluşun, kültürel etkinliklere katılın, sosyal ve sportif faaliyetlerde yer alın. Bu tatilin keyfini çıkararak, motivasyonunuzu artırın.

 

Gayretleriniz için her birinize teşekkür ediyor, gelecekteki başarılarınızı dört gözle bekliyoruz. Tatilin tadını çıkarın, sevgiyle kalın!

 

Murat Küçükali

DİYARBAKIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 

 

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.