DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ'NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Geleceğimizin teminatı, sevgili öğrencilerimiz, memleketimizin yüz akı değerli öğretmenlerimiz ve çok kıymetli Diyarbakırlı hemşehrilerimiz, sevinç dolu bir bayramın arifesindeyiz. Kurban Bayramı'nın coşkusunu yüreklerimizde hissediyoruz. Bu anlamlı bayramda, sevgi, dayanışma ve hoşgörü duygularımızın zirveye çıktığı birlikte geçireceğimiz; anılarla dolu bir zaman dilimi bizi bekliyor.

 

Kurban Bayramı, paylaşmanın ve sevginin en güzel örneklerini sergileme fırsatı sunar. İçimizdeki yardımlaşma ruhunu daha da güçlendirelim, ihtiyaç sahiplerine el uzatalım, akraba ziyaretlerimizi mutlaka gerçekleştirelim. Kurbanlarımızın bereketiyle birlikte, sevdiklerimizle dostluklarımızı pekiştirip kardeşlik bağlarımızı güçlendirelim.

 

Bu mübarek bayram vesilesiyle, 33 medeniyete ev sahipliği yapmış kadim kentimiz Diyarbakır'da birlikte nice bayramlara ulaşmayı diliyoruz. Sağlık, huzur ve mutlulukla dolu bir bayram geçirmeniz temennisiyle, tüm Diyarbakırlı hemşehrilerimizin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyorum. Bayramınız mübarek olsun!

 

Murat Küçükali

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.