DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'DAN OSB'YE ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'DAN OSB'YE ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Fidan'ı ziyaret etti.

Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan'a Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Mahsum Gönen ile Üçkuyu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Arif Öncü eşlik etti.

OSB Müdürü Mehmet Özel'in de hazır bulunduğu ziyarette, "Mesleki Eğitime Erişim Seferberliği" projesi kapsamında mesleki eğitim merkezleri ile OSB arasında koordinasyonu sağlamak için OSB bünyesinde mesleki eğitim merkezi irtibat bürosu kurulması, mesleki eğitim merkezi mezunlarının istihdamı, öğrencilerin stajları, atölye ve laboratuvarların yeni teknolojilere dayalı olarak donatılması, proje kapsamındaki okullarda görevli yönetici ve öğretmenlerin hizmet içi eğitim vb. konularda yapılacak işbirliği konuları ele alındı.

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

29-11-2021

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.