DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI


Tarihi, kültürü ve bereketli toprakları ile Anadolu'nun kadim şehirlerinden biri olan Diyarbakır'a hizmet edecek olmanın heyecanı ve mutluluğu ile bugün itibariyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.

Tüm eğitim camiası ve diğer paydaşlarımız ile birlikte, çocuklarımıza en güzel eğitim ortamlarını hazırlamanın gayretiyle "2023 Eğitim Vizyonu" istikametinde çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdüreceğimizi, gayemizin, istiklali ve istikbali uğruna, gözünü budaktan esirgemeyen aziz milletimize layıkıyla hizmet olduğunu belirtmek istiyorum.

Yaşanan pandemi süreci nedeniyle, seyreltilmiş ve aşamalı olarak başlayacağımız 2020-2021 eğitim öğretim yılının "İlköğretim Haftasını" kutlamaktayız. Önceki yılların coşku ve kalabalığı ile kutlamalarımızı yapamıyor olsak bile, çocuklarımızın sağlıklı, hijyenik ve güvenli ortamda eğitime erişimlerini sağlamak adına tüm çalışmaların yürütüldüğünü, mesai mefhumu gözetilmeksizin tüm tedbirlerin alınmakta olduğunu sizlerle paylaşmak isterim.

Diyarbakır'ımıza hayırlı hizmetler yapmanın nasip olması dileğiyle.

Yüksel ARSLAN      

İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.