DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'IN LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'IN LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJI

Evlatlarımızın emek vererek hazırlandıkları bu sınavı başarıyla geçeceklerine inanıyorum. Büyük bir azim ve gayretle hazırlandıkları LGS sınavını kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalıştıklarını biliyorum. Şimdi ise ekilen tohumların ve meydana gelen ürünlerin hasat zamanıdır.

Geçmiş yıllarda kazandıkları başarılarla bizleri gururlandıran diğer öğrencilerimizde olduğu gibi bu yıl da sınava girecek olan öğrencilerimizin aynı performansı göstereceğine olan inancımız tamdır.

Değerli Veliler;

Çocuklarımızın gireceği bu sınav bütün bir yılın hatta sekiz yılın emeklerinin karşılığı gibi görünse de girecekleri bu sınav ne ilk sınavdır ne de son sınav olacaktır. Sınav sonucu ne olursa olsun çocuklarımızı sevgiyle kucaklayalım, değerli olduklarını hissettirelim. Çocuklarımızın sağlığının ve geleceğinin her şeyden daha değerli olduğunu unutmayalım. Onların yanlarında yer almaktan vazgeçmeyelim.

Sevgili öğrenciler;

Bu sınavlar yaşamımızın geri kalanını şekillendirmek adına birer basamaktır. Büyük emek ve özveriyle hazırlandığınız Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınav da bu basamaklardan sadece biridir. Hiçbir şeyin sağlığınızdan ve mutluluğunuzdan daha değerli olmadığını, bizler ve aileleriniz için daima en kıymetli şeyin gülen yüzleriniz olduğunu aklınızda tutmanızı istiyorum. Emeklerinizin karşılığını alacağınız güzel bir sınav geçirmenizi diliyorum.

Hepinize başarılar dilerim.

  Yüksel ARSLAN        

İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.