DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'IN VEDA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YÜKSEL ARSLAN'IN VEDA MESAJI

15.09.2020 tarihinden itibaren yürüttüğüm Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Yeni görev yerim Bakanlığımızın takdiriyle Personel Genel Müdürlüğü Koordinasyon Birimi'dir.

Bugüne kadar güzel ülkemizin çeşitli şehirlerinde görev yaptım. Önemli olan ayrılırken gönüllerin müstesna yerinde yer alabilmektir. Kadim şehrimiz Diyarbakır'da görev sürem boyunca güvene ve işbirliğine dayalı, hizmet odaklı, hiç kimsenin ötekileştirilmediği ve herkesin kendini ifade edebildiği bir çalışma ortamı oluşturmaya gayret ettim.

Tüm bu süreçlerde bu görevleri bizlere layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, başta Bakanımız Prof. Dr. Sayın Mahmut Özer olmak üzere Bakanlarımıza, Valimiz Sayın Münir Karaloğlu'na teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Diyarbakır'daki görevim sırasında birlikte çalışmaktan mutlu olduğum il/ilçe milli eğitim yöneticilerine, diğer kamu kurum yöneticilerine, emeğini esirgemeyerek özveriyle çalışan tüm eğitim camiası çalışanlarımıza ve STK'lara gönülden teşekkür ediyorum. Tarihi ve kadim şehrimize helallik dileğiyle veda ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Yüksel ARSLAN

                                                                                                                                                                                                                                                                                            İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.