DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN, OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan, okulları gezerek gelecek eğitim-öğretim yılı için çalışmalar yaptı.![İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN, OKULLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_25150847_img_4026.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan, Kayapınar İlçesi Şehit Polis Mehmet Erçin İlk ve Ortaokulları ile Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulundu.
2016-2017 eğitim-öğretim yılına hazırlanan okullardaki çalışmaları yerinde inceleyen İl Müdürümüz Aslan, yapılan çalışmalar hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.
(Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi)