DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN, TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINI KABUL ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan, Halk Oyunları Düzenlemesiz Dal Yıldızlar Türkiye finallerinde rakiplerini geride bırakarak Türkiye Şampiyonu olan ekibi kabul etti. 
İL MÜDÜRÜMÜZ ASLAN, TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINI KABUL ETTİ

08 Nisan 2017 tarihinde 22 ilden 28 ekibin katılımı ile Denizli’de gerçekleşen Anadolu’nun Renklerinin Buluştuğu Halk Oyunları Düzenlemesiz Dal Yıldızlar Türkiye finallerinde gösterdiği performansla rakiplerini geride bırakarak Türkiye Şampiyonu olan Yenişehir İlçesi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu halk oyunu ekibi, Okul Müdürü Ahmet Hamdi Ateş, Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Kartal, Halk Oyunları Öğretmeni Mehmet Ayşin ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Aslan’ı ziyaret etti.

Okulun spor müsabakalarında son zamanlarda büyük başarılar elde ettiğini belirten Okul Müdürü Ahmet Hamdi Ateş, “Son zamanlarda gerçekleştirilen spor müsabakalarında öğrencilerimiz büyük bir özveri ve fedakârlıklar sonucu büyük başarılara imza attılar. Bu başarılı çalışmalar sırasında siz değerli İl Müdürümüzün de büyük katkıları oldu. Bizlere maddi ve manevi destekler sunarak, okulumuzu ve öğrencilerimizi ziyaret ederek her zaman yanımızda oldunuz. Bu vesileyle bizler de sizleri ziyaret edip, teşekkürlerimizi iletmek istedik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan ise, “Büyük zorluklar içerisinde bu başarıları elde ettiğinizi biliyorum. Öğrencilerimizin sportif faaliyetlerde derece yapmaları, başarı göstermeleri bizleri de oldukça mutlu ediyor. Spor alanında başarı gösteren öğrencilerin muhakkak dersleri de başarılı olur. Sizler her iki alanda da başarı sağlayarak diğer arkadaşlarınızdan bir adım öne geçmiş olursunuz. İnşallah bundan sonraki yaşamınızda da spora devam eder, başarılarınızı arttırırsınız. Biz İl Müdürlüğü olarak her zaman sizlerin yanındayız ve destek vermeye devam edeceğiz. Bizim için en büyük mutluluk, sizlerin vatanımız ve milletimiz için değerlerine sahip güzel nesiller olarak memleketimize güzel hizmetler sunmanızdır. Ayrıca bu başarınızda emeği olan başta Okul Müdürümüze, öğretmenlerinize ve eğitmenlerinize de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

04-05-201704-05-201704-05-2017

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR diyarbakirmem at meb.gov.tr - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.