KARACADAĞ KALKINMA AJANSI İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA DİYARBAKIR STEM VE BİLİM MERKEZİ FİZİBİLİTE DESTEĞİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI.
![KARACADAĞ KALKINMA AJANSI İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ARASINDA DİYARBAKIR STEM VE BİLİM MERKEZİ FİZİBİLİTE DESTEĞİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/04153759_IMG_2958.jpg)
Karacadağ Kalkınma Ajansı ile Müdürlüğümüz arasında “Diyarbakır STEM ve Bilim Merkezi” fizibilite desteği sözleşmesi imzalandı.
Müdürlük makamında gerçekleşen imza törenine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Direk, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Tekdemir ve Müdürlüğümüz AR-GE biriminde görevli proje uzmanları katıldı.
Müdürlüğümüz AR-Ge biriminde görevli proje uzmanlarından Burcu Bilgiç Uçak ve Yakup Toprak’ın hazırladığı Projeyle ilimizde STEM ve Bilim Merkezi’nin kurulumuna yönelik ilk adım atılmış oldu.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi