DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KATTAŞ ve HURATA Yapımı Tamamlanan Okulda İnceleme Yaptı

Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA, Yenişehir’de yapımı tamamlanan okulda incelemelerde bulundu.
KATTAŞ ve HURATA Yapımı Tamamlanan Okulda İnceleme Yaptı

Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adnan HURATA, Yenişehir İlçesi Aziziye Mahallesi’nde yapımı tamamlanan 24 derslikli ilköğretim okulunda incelemelerde bulunarak geçici kabulünü onayladılar. 

İncelemelere ilişkin bir açıklama yapan Vali Yardımcımız Sayın Remzi KATTAŞ, “İl Milli Eğitim Müdürümüz Adnan HURATA ile birlikte teknik personellerimiz eşliğinde Yenişehir Aziziye Mahallesi’ndeki 24 derslikli İlköğretim Okulu ve çevre düzenlemesi yapım işini incelemede bulunduk. Yerinde yaptığımız kontrollerden sonra olumsuz bir durum olmaması ve mevcut inşaatın bitmesi sonucu geçici kabulünü onayladım. İnşallah okulumuz; Diyarbakırımızın, ülkemizin ve tüm dünyanın huzuruna, insanlığın hayrına güzel çalışmalar yapacak nesillerin yetiştirdiği bir yuva olacak. El ve gönül birliğiyle bunu başarabiliriz ve başaracağız” ifadelerine yer verdi.

Mehmet OĞUZ      
Milli Eğitim Müdür Yrd.

KATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme YaptKATTA ve HURATA Yapm Tamamlanan Okulda nceleme Yapt

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.