DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURBAN BAYRAMI MESAJI

KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kardeşlik hukukunun pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışmanın samimi duygularla yaşandığı, aile sıcaklığının hatırlandığı en müstesna günlerden olan, bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Dini ve milli bayramlar, tüm olumsuzlukların geride bırakıldığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutulup saygı ve sevgi çerçevesinde hayata yeni bir dirilik kazandıran günlerdir.

Kurban Bayramı da bu özel günlerdendir. Bu bayram vesilesiyle yetim, kimsesiz, çocuk ve yaşlıların tebessümüne kapı aralayacak nice güzel davranışta bulunmayı, kalpleri karartan küskünlüklere son vermeyi ve hoşgörünün hayatımızın her aşamasında hakim olmasını temenni ediyoruz. 

Bu vesileyle; eğitim camiamızın, velilerimizin, öğrencilerimizin, bütün Diyarbakırlı hemşehrilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmenizi dileriz.

                                                                                                                                          Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.