DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMAYACAK" PROJESİ
![](/meb_iys_dosyalar/2021_11/26151449_MANYET-1.jpg)
"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" Projesi kapsamında, İlimizde ihtiyacı tespit edilen 1035 okulumuzda kütüphane kurulması için 4 Meslek Lisemiz ile protokol imzalanmıştır; ihtiyacın karşılanması için hazırlıklara başlayan okullar, söz konusu kütüphane donanımlarının üretimlerine yoğun bir şekilde devam etmektedir. Aralık ayının sonuna kadar kütüphanelerimizin kurulumu tamamlanacaktır.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi