DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER'İN KARNE GÜNÜ MESAJI

MÜDÜRMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇIER'İN KARNE GÜNÜ MESAJI

Sevgili Öğrencilerim; bütün bir yıl boyunca derslerinizde yaptığımız etkinliklerin sonuçlarını göreceğiniz karnelerinizi heyecanla almaya gittiğinizi biliyorum. Karneler başarılarımız için bir göstergedir fakat bizim değerimizi tam anlamıyla yansıttığını söyleyemeyiz. Bu noktada sizlerin karnelerinizden daha değerli olduğunuzu, sağlık ve mutluluğunuzun bizim için her şeyden önce geldiğini unutmamanızı istiyorum.

Değerli Velilerim;  evlatlarımızın gelişimini görmek, başardığını hissetmek bizim için çok önemli bir beslenme kaynağıdır fakat çocuklarımızın sadece ders başarısı ile değerinin belirlenmemesi gerektiğinin bilincinde olmalıyız.  Çocuklarımızın her ne şart altında olursa olsun biricik olduğu şiarıyla hareket edip onların geleceklerini inşa etmelerine yardımcı olmalıyız.            

İyi tatiller...

                                                                                                                                                                                                                                                  Doç. Dr. Feysel TAŞÇIER

                                                                                                                                                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulv. D.Bakır Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 7 Yenişehir/ DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.