DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ ASLAN ÇÜNGÜŞ VE SİLVAN İLÇELERİNDE

İl Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu Başkanlığında Müdürümüz Aslan ve ilimizdeki Kurum Müdürleri bir dizi temaslarda bulunmak üzere Çüngüş ve Silvan İlçelerini ziyaret etti.
MÜDÜRÜMÜZ ASLAN ÇÜNGÜŞ VE SİLVAN İLÇELERİNDE

Ziyaretin ilk durağı Çüngüş ilçemiz; Öğretmenevi Toplantı Salonunda Çüngüş İlçesinde görev yapan muhtarlar ile istişare toplantısına geçildi. Toplantıya Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra Çüngüş İlçe Kaymakamı Mehmet Durgut, Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Aslan, ilimizde görev yapan kurumların üst düzey yöneticileri ve Çüngüş İlçesinde görev yapan muhtarlar katıldı.

 

İstişare toplantısında muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada Vali Güzeloğlu şunları söyledi: Değerli İlçe Kaymakamımız, Çüngüş’ün değerli yöneticileri, çok değerli Muhtarlarımız, Çüngüş’ün değerli Belediye Başkanı, Meclis Üyeleri ve değerli sakinleri. Bugün sizlere misafir olmaktan ilçe gezileri kapsamında Çüngüş’ümüzü ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.  Diyarbakır’ın her ilçesine, her köşesine ve her meselesine dokunmak, sorunlarına çözüm bulmak sıkıntıları yerinde görmek ve bir bütün olarak daha iyiye ve güzele ilçelerimizi, Diyarbakır’ımızı ve ülkemizi taşıma gayreti, kararlılığı niyetindeyiz. İnsanı merkez alan devleti milleti için var eden ve yaşatan her nerede bir sıkıntı bir sorun ve bir mesele varsa bunun çözümünü en öncelikli amaç sayan ve millete hizmeti ibadet sayan bir anlayış içerisindeyiz. Dedi.

 

Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Aslan; Çüngüş ilçemizin eğitim-öğretimi ile ilgili konularda brifing verdi. Çüngüş İlçesinde ve kırsal mahallelerinde yaşanan sorunlarla ilgili muhtarlarla ve ilgili kurum müdürleriyle görüş alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi.

Daha sonra Esnaf ziyaretinin ardından Çüngüş ilçe ziyareti sonlandırıldı.

 

Ziyaretin ikinci durağı ise Silvan ilçemiz oldu. İstişare toplantısı için Silvan Belediyesine geçildi, burada Vali Güzeloğlu’nu Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Adem Çelik ile belediye çalışanları karşıladı. Ardından, Silvan Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen Silvan İlçesinde görev yapan muhtarlar ile istişare toplantısına geçildi.

Toplantıya Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra; Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Adem Çelik, ilimizde görev yapan kurumların üst düzey yöneticileri ve Silvan İlçesinde görev yapan muhtarlar katıldı.

İstişare toplantısında muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada Vali Güzeloğlu şunları söyledi: Bugün ilçe buluşmalarımızın Silvan ayağındayız. Tüm ilçelerde olduğu gibi Silvan’da da İlçemizde devam eden çalışmalarımızı, yatırımlarımızı, hizmetlerimizi gözden geçireceğiz. Sizlerin bizlere aktarmak istediği paylaşmak istediklerinizi not edeceğiz. İlgili kurumlarımız üzerinde bunların hem takibini hem de inşallah sonuçlarını milletimize hizmet olarak dönmesini gerçekleştireceğiz. Şüphesiz devletin bütün kurumları, organları, birimleri ve imkânları, ister atanmış ister seçilmiş olsun millet için vardır. Dedi.

Konuşmanın ardından istişare toplantısına geçildi. Silvan İlçesinde ve kırsal mahallelerinde yaşanan sorunlarla ilgili muhtarlarla ve ilgili kurum müdürleriyle görüş alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi.

 

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

28-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-201728-12-2017

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.