MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER, KURUMUMUZ YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer, kurum yöneticileriyle bir araya geldi.![MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER, KURUMUMUZ YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_02/19090552_IMG_6230.jpg)
Müdürlüğümüz hizmet binasında yapılan toplantı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve 4 merkez İlçe Milli Eğitim Müdürünün katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda; 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar, ilçelerin eğitim durumu, eğitim-öğretimde kaliteyi ve verimliliği arttırmaya yönelik yapılabilecek çalışmalar ile yürütülecek faaliyetler ele alındı.
Basın ve Halkla ilişkiler Şubesi