DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'DEN DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'DEN DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2020_09/10130605_123.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer, Dicle Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Mehmet Karakoç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yapılan görüşmede; eğitim anlamında yapılan çalışmalar ve önümüzdeki dönemde her iki kurumun proje ve işbirlikleri ile Diyarbakır eğitimine yapılabilecek katkılar ele alındı.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi