DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'DEN KIZILAY'A DESTEK

MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'DEN KIZILAY'A DESTEK

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında sosyal izolasyonun uygulanması ve her geçen gün insanların daha ihtiyatlı davranmaları, birçok alanda olduğu gibi Kızılay'ı da önemli ölçüde etkilemiştir.

Kızılay'a verilen kan bağışlarında önemli ölçüde düşmesi nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer, kanın üretilemeyen ve ikamesi olmayan tek ilaç olduğunu vurgulayarak ve "SENSİZ OLMAZ" diyerek eğitim camiamızı ve tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet etti.

Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Taşçıer, hastanelerde yatmakta olan ve acil kan ihtiyacı olan hastaların hayatını kurtarma adına, Ramazan ayı boyunca 16:00-23:45 saatleri arası Ofis Ekinciler Caddesinde, Kayapınar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (Cegerxwin Kültür Merkezi) önünde ve Ceylan Karavil AVM önündeki kan bağış noktalarına "SENSİZ OLMAZ" diyerek kan bağışına desteğini vurguladı.

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.