DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'İN LGS MESAJI

MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. SAYIN FEYSEL TAŞÇIER'İN LGS MESAJI

Sevgili öğrenciler;

Yılsonunda gireceğiniz LGS sınavının heyecanı ile başladığınız 2019-2020 eğitim öğretim yılının 2. yarısında ortaya çıkan Covid-19 küresel salgını nedeniyle okullarınızdan, öğretmenlerinizden ve sıralarınızdan uzakta kaldığınız bir süreç yaşamak zorunda kaldınız. Bu süre zarfında Bakanlığımızın yürüttüğü uzaktan eğitim faaliyetlerinin yanında, Diyarbakır özelinde sizler için geliştirdiğimiz bilgiye erişim kanallarıyla, sınava hazırlanma aşamasında sürekli yanınızda olmaya çalıştık. Hep birlikte yürüttüğümüz çalışmaların karşılığını 20 Haziran günü gireceğiniz sınavda ortaya koyacağınız başarılar ile taçlandıracağınıza inanıyorum.

Her alanında sınavlarla karşı karşıya kaldığımız yaşantımızın, sizler için sınav temelli ilk basamağı olan Liselere Geçiş Sistemi'nde emeklerinizin karşılığını alacağınıza olan inancımla, hiçbir şeyin sağlığınızdan ve mutluluğunuzdan daha değerli olmadığını, öğretmenleriniz olarak bizler ve aileleriniz için daima en kıymetli şeyin gülen yüzleriniz olduğunu aklınızda tutmanızı istiyorum.

Hepinize başarılar dilerim.

                                                                                   Doç. Dr. Feysel TAŞÇIER

                                                                                      İl Milli Eğitim Müdürü

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.