MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. TAŞÇIERDEN TEBRİK
![MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. TAŞÇIERDEN TEBRİK](/meb_iys_dosyalar/2019_04/03170545_IMG_5707.jpg)
İzmir Çeşme Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “5. Ulusal Genç Turizmciler Yarışıyor” adlı etkinlik kapsamında mutfak ve servis dallarında altın madalya alan ilimiz; Yenişehir ilçesi Üçkuyu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrenci, öğretmen ve yöneticileri İl Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Feysel Taşçıer tarafından kabul edilerek tebrik edildi.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi