DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER, AVRUPADA STAJ GÖREN ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer Avrupa'da staj gören Şehitlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini kabul etti.
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. FEYSEL TAŞÇIER, AVRUPADA STAJ GÖREN ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığına bağlı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hazırlanan  Erasmus+programı kapsamında "Donanımlı Doğalgaz Tesisatçıları Avrupa'da Yetişiyor" projesi ile Avusturya'nın Viyana şehrinde ve Almanya'nın Dorsten şehrinde staj gören; ilimiz Yenişehir İlçesi Şehitlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer'i ziyaret etti.

Yenişehir İlçesi Şehitlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yürütmekte olduğu Erasmus+ KA102 Mesleki Eğitim Öğrenci ve Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında "Donanımlı Doğalgaz Tesisatçıları Avrupa'da Yetişiyor" projesi ile Avusturya'nın Viyana şehrinde ve Almanya'nın Dorsten şehrinde staj gören öğrenciler okul müdürü Özkan Erdem ve refakatçi Öğretmenle birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer'i ziyaret ederek deneyimlerini anlattılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer öğrencileri tebrik ederek başarı temennilerinde bulundu.

 

Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

 

09-10-2019

Fırat Mahallesi 597. Sokak No 4 Kayapınar / DİYARBAKIR - 0412 322 2100 / 0412 322 2200 / Sanal Santral 84122100 / 84122200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.