DİYARBAKIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇERİN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Feysel Taşçıer, okul ziyaretleri kapsamında Yenişehir ilçesi Üçkuyu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.![MÜDÜRÜMÜZ SAYIN DOÇ. DR. TAŞÇERİN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2019_04/11152853_IMG_6791.jpg)
Okul Müdürü Recai Kırtay tarafından karşılanan Müdürümüz Sayın Doç. Dr Taşçıer, öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi.
Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi